Cybercrime één van grootste bedreigingen voor banken
14 december 2015Publicatie: Bedrijfscontinuïteit als verlengstuk van Safety en Security
15 december 2015Britse overheid wil land beter wapenen tegen extreem weer
Een speciale werkgroep van de Britse overheid gaat onderzoeken hoe het land zich kan wapenen tegen overstromingen zoals die de afgelopen week plaatsvonden in Wales.
Dat meldt Sky News. “We moeten er zeker van zijn dat we voortaan dorpen die een risico lopen kunnen beschermen tegen dit soort extreme weer”, stelt een woordvoerster. De werkgroep bestaat uit ambtenaren, vertegenwoordigers van lokale organisaties en de Environment Agency, het overheidsorgaan waar extreem weer onder valt.
Het samenwerkingsverband gaat kijken hoe kan worden voorkomen dat grote rivieren bij hevige regenval zo snel buiten hun oevers treden. Ook wordt gekeken hoe er in geval van nood sneller kan worden geschakeld tussen overheidsinstanties en de lokale bevolking.
Bron: Nu.nl
Foto: theritters via Foter.com / CC BY